liberec

Účetnictví a daňové poradenství

Daňová a účetní kancelář v Liberci klientům usnadňuje podnikání. Přesně víme, jaké produkty účetnictví potřebujete a co vyžaduje státní správa. Šetříme čas, snižujeme rizika, pomáháme řídit firmy na vysoké technologické úrovni a bez zbytečného papírování. Stojíme za svými klienty a poskytujeme jim oporu v dobrých časech i v potížích. 

Vedle účetnictví a daňové evidence zpracujeme mzdy, analýzy a různorodé reporty. Zájmy klientů obhajujeme při kontrolách státních úřadů, zastupujeme je a zbavujeme tak zbytečného stresu. Naši klienti jsou efektivnější při svém podnikání, protože mají na jeho řízení více času, klidu a spolehlivých informací. Účetnictví vedeme ve smluvním režimu daňového poradenství a poskytujeme tak zároveň i garance založené na kvalitním pojištění. 

Služby poskytované daňovou a účetní kanceláří Liberec

I vy máte možnost využívat naše služby. Rádi vám o nich řekneme více při osobní návštěvě. Můžete nám také napsat své otázky

Daňová a účetní kancelář KODAP Liberec zvládá technologická řešení, která umožňují efektivněji řídit podniky, méně papírovat a spolupracovat dobře i na dálku. Přesto jsme výborně dostupní také pro klienty v okolních městech, kteří osobní kontakt preferují. 
V Liberci jsme velmi dobře dostupnými partnery také pro klienty z okolních měst Cvikov, Česká Lípa, Doksy, Frýdlant, Jablonec nad Nisou, Hořice, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Jičín, Jilemnice, Lomnice nad Popelkou, Mimoň, Nová Paka, Nové Město p. Smrkem, Nový Bor, Stráž pod Ralskem, Rokytnice nad Jizerou, Semily, Sobotka, Tanvald, Turnov, Vrchlabí, Vysoké nad Jizerou, Železný Brod a jejich okolí

 

V rámci skupiny Kodap dále nabízíme:Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close