liberec

Pracovní nabídky

Daňový poradce / Daňová poradkyně

Jste pán nebo paní, co zajistí klidné spaní klientům ohledně jejich daní? Hledáme týmového člověka, který dokáže posoudit účetnictví klienta a odhalit v něm případné nedostatky, bude se podílet na zpracování daňového přiznání a postaví se za jeho správnost. 

Vaším výsledkem práce na pozici daňového poradce bude spokojený klient, který ví, že má daně v pořádku a s minimálními náklady.

Klientů máme hodně, a proto potřebujete zvládnout pracovat na více úkolech najednou a přepínat svou pozornost z jednoho na druhý. Připravte se na to, že den občas nebude probíhat dle vašeho plánu, protože požadavky od klientů přicházejí kdykoliv a vy si musíte umět vyhodnotit a stanovit priority tak, aby byli spokojeni všichni klienti. Navíc někteří z nich jsou již pod tlakem ze strany svého vedení a očekávají vstřícnou komunikaci z vaší strany.  Nebudete na to ale sám, práci realizujeme v týmu. 

Ke své práci potřebujete určitě:

Když budete úspěšní:

Stanete se respektovaným odborníkem a partnerem pro naše klienty, spolutvůrcem stability a dobrého jména firmy. Podpoříme vás všestranně při přípravě na zkoušku daňového poradce. Budete mít možnost neustále se vzdělávat a v budoucnu i sami školit své kolegy a veřejnost.

Pokud do toho půjdete, můžete se těšit na rozmanitou práci, protože každý klient je jedinečný, legislativa se vyvíjí a stejně tak i náš způsob práce. Naši kolegové dělají svou práci s radostí a vy můžete také, pokud se k nám přidáte.

Tak už na nic nečekejte, pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Budeme se na vás těšit


Daňový/á asistent/ka, co má účetnictví v malíku

Náš tým daňových poradců hledá spolehlivého/ou daňového/ou asistenta/ku.

Pokud jsou vaše odpovědi ano, čtěte dál a dozvíte se více.

Výsledkem vaší práce bude:

Jak bude vypadat váš běžný pracovní den?

Budete pracovat souběžně pro různé klienty na řadě úkolů v různé fázi rozpracovanosti – zpracujete daňové přiznání, sepíšete písemné vyjádření k daňovým otázkám klienta, zpracujete DPH pro německé klienty. Vaši kolegové nebo vedoucí poradce na připravenou odpověď navážou, klientovi odchází vždy kolektivní dílo týmu. Budete komunikovat s pojišťovnami a úřady. Účastníte se konzultací u klientů a stává se, že se někdy jednání protáhne a domů se vrátíte až večer.

Co na této pozici určitě potřebujete:

Co získáte?

Budete víc než oporou týmu daňových poradců, skutečných odborníků, od kterých se máte co naučit. Získáte si respekt u klientů a máte možnost stát se sám daňovým poradcem. V přípravě na zkoušku daňového poradce vám bude KODAP velkou oporou. V naší společnosti dbáme na neustále vzdělávání našich pracovníků a sami školení organizujeme. Do práce chodíme rádi a udržujeme si příjemnou atmosféru, ve které se nám dobře pracuje. Pojďte do toho s námi!

Ovládáte navíc MS Excel a umíte tvořit kontingenční tabulky? Píšete všemi 10? Jste aktivní řidič/ka s platným ŘP? Pak jste náš člověk! Pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Budeme se na vás těšit.

   


Ekonomachr – implementace ERP systémů stávajícím klientům

Proč tě hledáme: Jsme ve fázi, kdy stávající i nové klienty potřebujeme překlopit do digitálního předávání účetních dokladů a zpracování účetnictví a nabídnout jim větší automatizaci oběhu dokladů.

Tvým výsledkem práce bude:

Náš stávající klient bude oproštěn od zbytečné manipulace s papírovými doklady, bude s námi digitální doklady sdílet a lépe zorganizuje i komunikaci uvnitř své firmy.

Pokud

pak čti dál.

Tvoje denní úkoly:

Co k práci potřebujete:

Jakou podporu dostaneš:

Pokud chceš za sebou vidět rychle výsledky rád si organizuješ práci a čas a dalo by se o tobě říct, že jsi analytik, organizátor a přesvědčivý komunikátor v jedné osobě, přihlas se. Pošli svůj životopis a vysvětli krátce svou motivaci na e-mail kariera@kodap.cz. Budeme se na tebe těšit.

Pokud chceš být profíkem a patřit k těm, kdo v oboru ukazují cestu, budeš u nás správně.

Tvoji odměnu, služební auto atd. tento inzerát neřeší, vše je podle dosažených výsledků.


Mzdová/ý účetní

Vaším výsledkem práce bude následující:

Bez čeho se neobejdete:

Co získáte, když u nás budete pracovat?

Vaše práce bude rozmanitá, portfolio našich klientů je široké. Dostanete důkladné vstupní zaškolení. Stanete se spolutvůrcem stability a dobrého jména firmy. Budete se moci dále vzdělávat ve svém oboru.

Pošlete svůj životopis a stručně vysvětlete svou motivaci na adresu kariera@kodap.cz. Těšíme se, že posílíte náš tým!


Kodap skupina - daňové poradenství

mini mapa ČR Vybrat kancelář

Specializované kanceláře

+420 485 228 471

info@kodap.cz

cs en de 

ETL Global
newsletter close